Fermeris.eu - ekonominis žaidimasInstrukcija

Registracija.

Norint pradėti žaidimą jums reikia praeiti nesudetingą registraciją (visus laukelius būtina užpildyti!). Po registracijos atsivėrusiame puslapyje Jūs matysite savo Vardą, Slaptažodį ir Mokėjimo slaptažodį(bus reikalingas norint išsiimti uždirbtus pinigus). Šiuos duomenis išsisaugokite. Rekomenduojame pasirinkti slaptažodį, kurį yra sunku atspėti, pavyzdžiui iš raidžių ir skaičių kombinacijos, didžiosios ir mažosios raidės, taip pat rekomenduojame periodiškai pasikeisti slaptažodį. Prisijungti į svetainę galima iš bet kurio svetainės puslapio. Prisijungiant reikia įvesti vardą, kurį nurodėte registruojantis, slaptažodį ir keturis skaičius į kodų laukelį.

Mūsų svetainė geriausiai veikia su Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox naršyklėmis. 
Naudojant žaidimą per android programas patariame jungtis per 
Operą naršyklę 

Vartotojas- Profilis.

Savo vartotojo skyriuje rasite Profilis,  kuriame galite pasikeisti slaptažodžius ir patvirtinti Email pašto adresą. Fermerio siena galite pasikeisti avataro paveikslėlį, redaguoti sieną, ieškoti draugų. Vidinis paštas galite susirašinėti su draugais, taip pat žinutes galite rašyti ir kitiems svetainės vartotojams. Istorija matysite visą savo atliktų veiksmų istoriją. 

Asmeninė sąskaita, balanso papildymas.

Norint pradėti žaidimą jums reikės pasipildyti savo žaidimo sąskaitą(balansą). Tai padaryti galite skyriuje Balansas -> Papildyti. Šiuo metu savo balansą galite papildyti per Paysera.lt mokėjimų sistemą. fS užskaitymas į balansą pirkiniams įvykdomas per kelias minutes. Žaidimo balansas turi 2 skyrius: "Balansas pirkiniams" ir "Balansas išsiėmimui". Į žaidimą įvesti fS patenką į "Balansas pirkiniams". Gauti fS už produkciją ar produktus patenka į "Balansas išsiėmimui". Gauti fS už pašarus patenka į balansą pirkiniams. Svetainėje vartotojas gali išsiimti 40% pelno nuo savo sumokėtų fS už žaidimą. Išsiimti fS galima skyriuje Balansas -> Išsiimti, uždirbtus fS taip pat galima skyriuje Balansas -> Keitykla, sugražinti atgal į žaidimą tolimesniam uždarbiui. fS gražinimas į žaidimą "Keitykloje" yra visiškai nemokamas. Uždirbtus fS taip pat galite pervesti ir kitam svetainės vartotojui skyriuje Balansas -> Pervedimas

Žaidimo pradžia.

Iškart po registracijos Jūs gaunate nemokamai: 1 lauką, kuriame galėsite sodinti sėklas ir auginti pašarus reikalingus Jūsų gyvulių šėrimui, 1 vištidę  Žaidimas -> Produkcija. Taip pat gaunate 100 vnt. energijos ir plius akcija bonusas: į sąskaitą pirkiniams 0,090 fS, 20 vnt. kviečių, 1000 vnt. trąšų ir 1 blynelį su mėsa(su 120 vnt. energijos). Kad patekti į antrą lygį Jūs turite surinkti 10 vnt. patirties. Patirtis gaunama perkant gyvulius, perkant perdirbimo fabrikus, surenkant produkcija  iš fermų, šeriant gyvulius, perdirbant produktus fabrikuose. Atliekant įvairius veiksmus fermose Jūs prarandate tam tikrą energijos kiekį, norint pasipildyti energijos Jūs turite nusipirkti ir suvalgyti blynus skyriuje   Žaidimas-> Blyninė.

Žaidimas -> Laukai

Šiame skyriuje Jūs rasite laukus, kuriuose auginami pašarai gyvuliams. Pašarai reikalingi gyvulių maitinimui. Norint apsodinti laukus reikia spausti ant lauko. Kiekvienas sodinimas nuima 1 vnt. energijos. Prieš apsodindami laukus pasirinkite kokia sėklų rūšį norite sodinti. Pirmame lygyje galimos tik kviečių sėklos. Kitas sėklų rūšis galima pamatyti skyriuje  Žaidimas -> LaukasKviečių derliaus laikas - 60 minučių, po to galima surinki derlių ir pašerti vištas. Laukų galima nusipirkti tiek kiek leidžia Jūsų lygis nupirkti fermų – jei Jūsų lygis žemiau 5 tai galite nupirkti laukų tiek kiek Jūsų lygis. Jei lygis nuo 5 iki 10 tai kiekviename lygyje galite įsigyti +2 laukus, jei lygis nuo 10 iki 15, tai kiekviename lygyje galite įsigyti +3 laukus, jei lygis didesnis už 15, tai kiekviename lygyje galite įsigyti +4 laukus. Laukų kiekis neribojamas. 
Norint pagreitinti derliaus gavimo laiką galite panaudoti trąšas, trąšų dėžę(viduje bus 2000 trąšų) galite įsigyti parduotuvėje
 Žaidimas -> Parduotuvė ir po to tręšti laukus. Patręšus laukus derliaus gavimo laikas sutrumpėja 2 kartus ir suteikia 1 patirties. Skirtingos sėklų rūšys tręšiamos skirtingu trąšų kiekiu. Taip pat pašarus galima nusipirkti ar parduoti skyriuje turgelis Žaidimas -> Turgelis

Žaidimas -> Fermos

Šiame skyriuje galite įsigyti fermas savo gyvuliams. Fermos įsigyjamos visam laikui. Paspaudus ant fermos atsidaro langas su Jūsų fermos vidumi. Fermoje galima patalpinti iki 9 gyvulių. Kad gyvuliai duotu produktus – juos reikia pašerti. Pašėrus gyvulius ir praėjus 12 valandų galima surinkti produkciją. Kiekvienas gyvūnas per gyvenimą duoda 60 vienetų produkcijos, po to jis palieka žaidimo pasaulį, į jo vietą galima patalpiti kitą tos pačios rūšies gyvulį. Gyvulius galima įsigyti skyriuje Žaidimas -> Gyvulių turgus. Iš fermų surinkta produkciją rasite savo sandėlyje Žaidimas -> Sandėlys, juos galėsite parduoti turgelyje Žaidimas-> Turgelis arba parduotuvėje Žaidimas -> ParduotuvėTurgelyje ar parduotuvėje vienu metu galima parduoti nemažiau kaip 100 vnt. produkcijos. Gauti pinigai už produkciją patenka į balansą išsiėmimui.
Ferma vidutiniškai atsiperka surinkus virš 100 vnt. produkcijos, po to Jūs jau gaunate gryną pelną.
Galimos 6 fermų rūšys:

- Vištidė, galima nuo 1 lygio, kaina 1,5 €. Vištos kaina 0,5 €, į fermą galima patalpinti 9 vištas, šerti reikia kviečiais. Gautą produkciją „kiaušinius“ galite parduoti skyriuje Turgelis. Vištidžių galite įsigyti tiek kiek leidžia Jūsų lygis.

 

 

- Kiaulidė, galima nuo 5 lygio, kaina 3 €. Kiaulės kaina 1 €, į fermą galima patalpinti 9 kiaules, šerti reikia kukurūzais. Gautą produkciją „mėsą“ galite parduoti skyriuje Turgelis. Kiaulidžių galite įsigyti tiek kiek leidžia Jūsų lygis.

 


- Avidė, galima nuo 10 lygio, kaina 6 €. Avies kaina 2 €, į fermą galima patalpinti 9 avis, šerti reikia miežiais. Gautą produkciją „pieną“ galite parduoti skyriuje Turgelis. Avidžių galite įsigyti tiek kiek leidžia Jūsų lygis.

 


- Karvidė, galima nuo 15 lygio, kaina 15 €. Karvės kaina 5 €, į fermą galima patalpinti 9 karves, šerti reikia burokėliais. Gautą produkciją „pieną“ galite parduoti skyriuje Turgelis. Karvidžių galite įsigyti tiek kiek leidžia Jūsų lygis.

 


- Lamų ferma, galima nuo 20 lygio, kaina 30 €. Lamos kaina 10 €, į fermą galima patalpinti 9 lamas, šerti reikia pupelėmis. Gautą produkciją „vilną“ galite parduoti skyriuje Parduotuvė. Lamų fermų galite įsigyti tiek kiek leidžia Jūsų lygis.

 


- Dramblių ferma, galima nuo 25 lygio, kaina 150 €, į fermą galima patalpinti 9 dramblius, šerti reikia moliūgais. Gautą produkciją „mėšlą“ galite parduoti skyriuje Parduotuvė. Dramblių fermų galite įsigyti tiek kiek leidžia Jūsų lygis.

 

 

Žaidimas -> Produktų fabrikai

Šiame skyriuje, jei leidžia Jūsų lygis, galite įsigyti perdirbimo fabrikus. Fabrikai įsigyjami visam laikui. Fabrikus galima pirkti nuo 20 lygio. 

Produktus perdirbimui fabrikuose Jūs turite pirkti iš turgelio arba parduotuvės, priklausomai ką norėsite perdirbti. Surinktos produkcijos iš gyvulių negalima perdirbti - ją galima tik parduoti turgelyje ar parduotuvėje. Per 12 valandų fabrikas perdirba produkciją į produktus. Perdirbtus produktus galite parduoti turgelyje ar parduotuvėje tolimesniam perdirbimui ar kitų vartotojų įsigijimui.
 

 

Galimos 6 fabrikų rūšys:

- Fabrikas "Tešla", galimas nuo 20 lygio, kaina 15 €. Iš 100 kiaušinių pagamina 100 vienetų tešlos, parduoti galima Turgelyje. Perdirbimo laikas 12 valandų.

- Fabrikas "Faršas", galimas nuo 25 lygio, kaina 30 €. Iš 100 mėsos pagamina 100 faršo, parduoti galima Turgelyje. Perdirbimo laikas 12 valandų.

- Fabrikas "Sūris", galimas nuo 30 lygio, kaina 60 €. Iš 100 vnt. avies pieno pagamina 100 vnt. sūrio, parduoti galima Turgelyje. Perdirbimo laikas 12 valandų.

- Fabrikas "Grietinė", galimas nuo 35 lygio, kaina 150 €. Iš 100 vnt. karvės pieno pagamina 100 vnt. grietinės, parduoti galima Turgelyje. Perdirbimo laikas 12 valandų.

- Fabrikas "Pirštinės", galimas nuo 40 lygio, kaina 300 €. Iš 100 vnt. vilnos pagamina 100 vnt. pirštinių, parduoti galima Parduotuvėje. Perdirbimo laikas 12 valandų.

- Fabrikas "Trąšos", galimas nuo 45 lygio, kaina 1500 €. Iš 100  vnt. mėšlo pagamina 100 vnt. dėžių su trąšomis, parduoti galima Parduotuvėje. Perdirbimo laikas 12 valandų.

Žaidimas -> Blynų fabrikai

Šiame skyriuje, jei leidžia Jūsų lygis, galite įsigyti blynų kepimo fabrikus. Fabrikai įsigyjami visam laikui. Produktus kepimui Jūs turite pirkti iš turgelio. Gautų produktų(blynų) negalima pakartotinai naudoti kepykloje, juos galima parduoti tik Blyninėje. Per 24 valandas iškepama 100 vienetų blynų. Iškeptus blynus galima parduoti(pastatyti į eilę pardavimui) turgelyje kitų svetainės vartotojų įsigijimui. Fabrikus galima pirkti nuo 40 lygio.


 

Galimos 3 fabrikų rūšys:

- Fabrikas "Blynai su mėsa", galimas nuo 40 lygio, kaina 100 fS. Iš 200 vnt. tešlos ir 100 vnt. faršo iškepama 100 vnt. blynų su mėsa, parduoti galima Blyninėje. Blynų kepimo laikas 24 valandos.

- Fabrikas "Blynai su sūriu", galimas nuo 45 lygio, kaina 150 fS. Iš 200 vnt. tešlos ir 100 vnt. sūrio iškepama 100 blynų su sūriu, parduoti galima Blyninėje. Blynų kepimo laikas 24 valandos.

- Fabrikas "Blynai su grietine", galimas nuo 50 lygio, kaina 280 fS. Iš 200 vnt. tešlos ir 100 grietinės iškepama 100 vnt. blynų su grietine, parduoti galima Blyninėje. Blynų kepimo laikas 24 valandos.
 

Žaidimas -> Blyninė

Šiame skyriuje galima nupirkti ir suvartoti blynus energijos pasipildymui. Taip pat šiame skyriuje galima ir parduoti blynus(pastatyti į eilę pardavimui). Pirkti ir vartoti blynus galima nuo 1 lygio. Parduoti blynus galima nuo 40 lygio.
Savo likusį energijos kiekį galite matyti viršuje dešinėje pusėje. 

Žaidimas -> Parduotuvė

Šiame skyriuje galima parduoti produkciją, gauta iš Lamų ar Dramblių fermų ir produktus gautus iš "Pirštinių" ar "Trašos" perdirbimo fabrikų. Taip pat šiame skyriuje galite ir pirkti produkciją ar produktus skirtus perdirbimo fabrikams. Parduodant produktus parduotuvėje jie yra pastatomi į pardavimo eilę. 

Žaidimas -> Turgelis

Šiame skyriuje galima parduoti produkciją ar pašarus, gautus iš Jūsų fermų. Taip pat čia galima parduoti ir produktus, gautus iš perdirbimo fabrikų. Šiame skyriuje galima ir pirkti produkciją, produktus ar pašarus reikalingus Jūsų ūkio plėtojimui ar gyvulių maitinimui.

Skyrius -> Kaimynai

-Jūsų kaimynai čia galite matyti savo draugus- kaimynus, kurie prisijungė į žaidimą pagal Jūsų pakviestas nuorodas. Su kaimynais galite susirašinėti(bendrauti) per vidinį svetainės paštą, siųsti dovanas ar pervesti fS ir t.t..

-Reklaminė medžiaga skirta kaimynų-referalų pakvietimui. Čia rasite reklaminę medžiagą ir banerius savo fereralų pakvietimui. Nukopijuokite reklaminį HTML kodą ir talpinkite jį ten kur norite matyti reklamą. Iš savo referalų gausite uždarbį:

10% nuo sumos už fermų ar fabrikų pirkimą.

5% nuo sumos už gyvulių pirkimą.Projekto startas: 15.08.2016
2 sezono startas : 20.01.20
Išmokėjimai: 224
Išmokėjimų rezervas: 86 fS.
Išmokėta: 3298.08 fS.
Turgaus rezervas: 296.993 fS.
Kuponų rezervas: 20.23 fS.


Nupirkta šiandien
Vištų: 1
Kiaulių: 1
Avių: 0
Karvių: 0
Lamų: 0
Dramblių: 0